Facebook Pixel

Aiatehnika

AED

 

Aiatööriistad ja aiatehnika

Aiatööriistad muudavad aiatööd lihtsamaks ja mugavamaks. STIHLi aiatehnika valik on niivõrd lai, et sellest leiab kõik vajaliku erinevate aiatööde tegemiseks, nii niitmiseks, okste purustamiseks, kastmiseks, mulla õhutamiseks kui ka teisteks aiatöödeks. 

STIHL tegeleb pidevalt aiatehnika edasi arendamisega, et pakkuda parimat tehnoloogiat, funktsionaalseid ning käepäraseid lahendusi, tegemata mööndusi ergonoomikas ja kvaliteedis. Kõik uuemad aiatööriistad saavad põhjalikult testitud, et veenduda töökindluses ja kõrges kvaliteedis. 

STIHLi aiatööriistad toovad sinu aeda kõrgtehnoloogilised lahendused, mis aitavad aastaringsetes aiatöödes. Suureks abiliseks on robotniidukid, mis suudavad niita ära nii väiksema kui ka suurema murupinna. Või hoopiski erinevad akutööriistad, mis on mõeldud just aias kasutamiseks. Neist võib meie valikust leida näiteks akutoitel samblaeemaldaja, mullafreesi või oksapurustaja. Avasta kogu STIHLi aiatööriistade ja -tehnika valik ning vii aiatööde tegemine uuele tasemele!

 
Filtrid
Filtrid
Kaal (kg)
-
Niidupind (m²)
-
Töömaht (cm³)
-
Võimsus (kw)
-
Hind
-