Facebook Pixel

SAMBLAEEMALDAJA

MuruõhutajaMuruõhutaja

Samblaeemaldaja ehk muruõhutaja muru aastaringseks hooldamiseks

Samblaeemaldaja, muruõhutaja, aeraator - heal aiatööriistal on ikka mitu nime. Muruõhutaja on vajalik aiatööriist ideaalse muru saavutamiseks ja regulaarseks hooldamiseks. See mängib olulist rolli muru hea elujõu tagamisel ning üleliigse sambla eemaldamisel. Muru nagu ka kõik taimed vajavad kasvamiseks õhku, vett ja toitaineid. Kevadel ja suve lõpus on vaja töödelda muru pinda selliselt, et kõik vajalikud toitained ja vesi imenduksid sellesse paremini. Muruõhutaja ehk aeraator aitab maapinda töödelda nii, et toitained pääseksid pinnasesse ja tagaksid hea muru kasvu. Seade töötab kui pinnase õhutaja. Aeraator teeb pinnasesse vertikaalseid sisselõikeid õhutamiseks ja toitainete paremaks imendumiseks.

Seadmel on ka murureherull, mis harjab muru, riisub kokku üleliigsed taimejäägid, näiteks vana ja lahtise muru kui ka sambla. Samblaeemaldaja on universaalne tööriist, millesse on kokku pandud nii mururull, murureha kui ka aeraator. Muruõhutaja on vajalik aiatööriist igasse aeda, et saavutada imekaunis, pehme ja roheline muru. Avasta toodete valik!

 

1 Toode

Set Descending Direction
 1. Aku samblaeemaldaja RLA 240 Compact
  Aku samblaeemaldaja RLA 240 Compact
  62910116605
  Info
  • Aku / seeria:
   Li-Ion / AK COMPACT
  • Aku pinge (V):
   36
  • Töölaius (cm):
   34
  • Kaal (kg):
   15

  STIHLi aku samblaeemaldaja-muruõhutaja RLA 240 hoolitseb selle eest, et teie murupinnad saaksid kõike, mida vajavad: õhku, vett ja toitaineid tihedaks kasvuks.

  Muruõhutajaga ... Tutvu lähemalt

  Aku samblaeemaldaja RLA 240 Compact
  62910116605
  249,00 €
  Laos
lehe kohta