Facebook Pixel

MULDAMINE & PRITSIMINE

Mullafreesid ja aiapritsid on aiapidaja asendamatud abilised

Muldamine on oluline, et taimed paremini kasvaksid ja saak oleks suurem. Muldamine aitab ka vähendada erinevaid taimede haiguseid, mis võivad mõjutada kogu saagikust. Selleks, et muldamine oleks kergem on STIHLil spetsiaalsed mullafreesid, millega saab kerge vaevaga mullatud nii suurema kui ka väiksema põllumaa. STIHLi mullafreeside töökindluses saab alati kindel olla - need on kvaliteetsed ning vastupidavad, samuti on seadmetel mitmeid lisavarustuse osi, millega kõik muldamise tööd saavad teostatud. 

STIHLi mullafreesi töö on täiuslik tänu spetsiaalsetele freesteradele, mis on kohandatud freesimise järjestusega. Reguleeritavate atrade abil on võimalik kartulite muldamine. STIHL seadmete abil muutub ka kartuli muldamine kiiremaks ja lihtsamaks tööks. 

Vältimaks taimekahjureid, tuleb neid aeg-ajalt pritsida, pritsimiseks on STIHLi valikus aiapritsid nii mootoriga kui ka käsitsi pumpamiseks. Pritsid sobivad ka hästi väetamistöödeks. Muldamine ja pritsimine muutub STIHLi seadmeid kasutades lihtsaks ja kiireks tööks. Avasta STHLi seadmete jõudlus ja vastupidavus!