Facebook Pixel

Aiatehnika

ROBOTNIIDUK

 

Kvaliteetsed robotniidukid

iMow robotniidukid on saanud juba paljude eestlaste pereliikmeteks. Tõepoolest, robotniidukist on saanud paljude jaoks nutikas ja tööd armastav pereliige. Nii nagu niiduki nimigi ütleb eesti keeles “mina niidan”, jõuab see ka reaalsusse: robotniidukid võtavad kogu muru niitmise enda kanda, sina ei pea enam selle pärast muretsema. 

STIHL on robotniidukeid arendanud juba pikka aega ja iMow on mudel, mis pakub laitmatut niitmise tulemust ja head kvaliteeti. Sellel on ka olemas lisavarustus, millega niitmine muuta veelgi lihtsamaks ja mugavamaks. Iseliikuv muruniiduk teeb kogu töö sinu eest ära, sinule jääb vaid puhkamine.

Robotniidukid vajavad enne tööle seadmist erinevaid seadistusi, mille osas pakub STIHLi ametlik edasimüüja nii konsultatsioone kui ka teenust. Paljude jaoks tundub robotniiduki paigaldus ja seadistamine keerulisena, kui siinkohal saavadki professionaalid sind aidata. Teenusena paigaldatakse sulle piirdekaabel, asetatakse dokkimisjaam paika ning vajadusel koostatakse ka niiduplaan. Uuenduslik aiatehnika muudab muru niitmise lihtsaks - leia parim muruniiduk ja naudi!

 
Filtrid
Filtrid
Kaal (kg)
-
Hind
-
Niidupind (m²)
-