Facebook Pixel

Mullafrees MH 560

SKU
62410113943

Mullafrees, mis on jõusäästlik, lihtne käsitseda ja tõhus oma töös. Tänu stabiilsele konstruktsioonile, tugevatele komponentidele ja täpselt seadistatud freesteradele on töötulemus tõhus. Mullafreesi töö muudavad eriti tulemuslikuks spetsiaalsed STIHLi freesterad, mis on kohandatud freesimisjärjestusega. 

Mullafreesi töölaius on 60 cm. Suurte jõudude ülekandmiseks on tugevdatud jõuülekandesüsteemi rihmasid, hammasrattaid ja laagreid ning paigaldatud lisakuullaagrid. Freesterade lisamisel saab töölaiust suurendada 85 cm-le. Erilised vibratsioonivastased elemendid säästavad lihaseid ja liigeseid. Praktiliste lisatarvikute valik muudab mullafreesid eriti mitmekülgseks.

Juhthoob edasi-tagasi käigu jaoks. Kokkupööratav juhtraud on reguleeritav kõrguses ja küljesuunas. 3 astmes reguleeritava kõrgusega juhtraud on mugavalt ja hõlpsalt ühe käega lukustatav, sobiv seadistus igale kasvule ja igasugustele maapinnatingimustele. Mullafreesil on ülitugev ja vaikne OHV konstruktsiooniga mootor. Mugavust lisavad ka lihtsalt eemaldatavad taimekaitsekettad. Funktsionaalsust annab lai valik lisavarustust.


Mullafrees MH 560 komplekti kuulub:
* Kasutusjuhend (EST)

 

Mullafreesile MH 560 -le on võimalik paigaldada lisavarustusena mullafreesi reguleeritavat atra AHK 701 ja adra kasutamiseks mullafreesi raudrattad AMR 031. Oluline on veel mullafreesi käigukastikaitse AGS 100, mis kaitseb käigukasti nähtamatute vigastuste eest. Mullafreesi mootorisse soovitab STIHL kasutada STIHL mootoriõli 4T. Vt. Seotud tooted!

Hinnavõit: 150 € Soodushind 799,00 € Tavahind: 949,00 €

JUHENDID

Lisainfo

Tehnilised andmed

Lisainfo
Võimsus (kw) 2.3
Töölaius (cm) 60
Ülekanne 1 edasi / 1 tagasi
Kaal (kg) 41
Mootori seeria KOHLER series XT675 OHV SC
Töömaht (cm³) 149
Veosüsteem Käigukast
Kütusepaak (L) 1.4
Lõiketera kõrgus (cm) 32
Käepide Reguleeritav/keeratav
STIHL Anti-vibratsioonisüsteem JAH
Vibratsioon vasak/parem (m/s²) 5
Müratase rõhk/tugevus (dB) 79/93
Sobivad tooted